DAVUL DERSİ

Davul eğitimii haftada 1 gün 1 saat olarak bireysel şekilde işlenir. Ders saatleri Öğrenciler ve hocamız ile ortak olarak belirlenir. Ortak gün ve saatler seçildikten sonra dersler başlar. Derslerin özel işlenmesinden dolayı öğrencilerin herhangi bir dönem ve ya kuru beklemelerine gerek yoktur. Ders fiyatları istanbuldaki davul dersi veren tüm kişi ve kuruluşlar baz alınarak en uygun olacak seviyede belirlenmiştir. Davul kursları sırasında aşağıdaki müfredat uygulanır.
Baget tutuş, stick kontrol ve trompet etüdleri. El, ayak Koordinasyon çalışmaları. Metronomla ritmik çalışmalar. Notasyon,solfej,Armoni. Ekipman tanıma,davul akordu. İleri seviye Ritim çalışmaları ve müzik üzerine ritim çalışmaları. Repertuar çalışmaları.

EĞİTMEN

Taksim sanatta görev alan tüm öğretmenler konservatuar mezunu ve alanında uzman kişilerdir. Davul eğitimi görevini başarı ile devam eden Orçun Esedoğlu hocamız eşliğinde davul öğrencileri kısa sürede göz kamaştırıcı performanslar sergilemeye başladılar. Amerika'da eğitim alan hocamız tecrübelerini öğrenciler ile paylaşarak ve doğru teknikler kullanarak eğitimlerine devam etmektedir.
Arzu eden öğrenciler SKYPE programını kullanarak ders hatırlatma, enstrüman alımı ve diğer bir çok konuda online destek alabilirler.Yurt dışında ikamet edenler, İstanbul dışında bulunanlar, yürüme engelliler ve ulaşım sorunu yaşayanlar online Davul kursu alabilir. Davul kursları ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle temasa geçiniz.

ÜCRETLER

Davul dersi ücretleri için arayınız Ders ücretleri aylık 4 ders olarak hesaplanır ve öğrenci önceden haber vermesi durumunda telafi dersi yapma hakkını korur. Davul dersleri özel olarak işlenir. Ödemeler sırsında toplu ödemeler, Senet imzalatma gibi öğrencileri zor durumda bırakabilecek prosedürler uygulanmaz.
Davul seti fiyatları ortalama 800 TL den başlar. Daha kaliteli davulların fiyatları aynı oranda artar. Evlerinde ses probleminden dolayı çalışma yapamayan öğrenciler randevu alarak kursumuzda etüt yapma imkanı bulabilirler. Diğer bir çözüm ise öğrencilerin elektro davul edinmesidir. Bu tip davullar 1200 TL aralığındadır. Kalite olarak akustik davulları aratmaz ve ses problemine kesin çözümdür.

Dershane

Öğrenciler

KONSERLER

 

Davul dersi © All Rights Reseverd | Design by Emir Keyvan